Ogłoszenie

1. Od niedzieli można brać udział w misjach, osoby, które jeszcze do nich nie dołączyły a są wyznaczone, prosimy o jak najszybsze dołączenie. (Dział - Dla Graczy/Misje)

2. Na forum panuje obecnie pora letnia, gdyż rok szkolny zaczyna się w sierpniu. Także gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Nic tylko lecieć na plażę.

3. Początek następnej lekcji będzie 12 Stycznia, o godzinie 18:30. Ci którzy nie będą mogli być o tej konkretnej godzinie, będą mieli czas do poniedziałku aby przybyć na lekcję, aczkolwiek będą na nią spóźnieni.

#1 2013-01-13 16:31:24

Chika

http://i.imgur.com/VU9cU.png

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 133
Punktów :   

ɯ Ħ ô κ ϊ Ľ Ľ Є ď м è ¿ - fαи fι к!

Dobry. Ponieważ niektórzy zabrali się za ff, to i ja się wykażę  ღ


"Who Killed Me?"
Nie opieram tego na żadnym anime ani mandze, jeśli jednak znacie coś podobnego, to proszę mnie nie obwiniać za brak wiedzy.


Zarys fabularny:


Anglia, 2013 rok. Londyn pełen jest muzeów, galerii, wspaniałych, historycznych budowli, eleganckich restauracji i ekskluzywnych butików, ale również ciemnych, podejrzanych zaułków...ludzi. Cały Londyn to mozaika sprzeczności, zabytkowe budowle obok współczesnych budynków o dziwnych kształtach, tradycyjne autobusy piętrowe i czarne taksówki kontrastujące z nowoczesnym metrem, piękne, zadbane zieleńce i ogrody kłócące się z brudem i wulgaryzmem niektórych dzielnic. Do tego wielokulturowość i "oryginalność" mieszkańców. W zatłoczonym mieście łatwo ominąć sprawy wyjęte z książek kryminalnych. Niektórym sprawcom popełnionych tragedii udaje się uniknąć kary, ponieważ ich intrygi nigdy nie ujrzały światła dziennego.
Spytasz ,,Jak do tego doszło? Przecież policja powinna ścigać sprawców... a co z krewnymi zmarłej osoby? Czyżby wszyscy zapomnieli o zamordowanym? Czy nikt do cholery nie mógł się o to upomnieć?"
Ostatnio w tym mieście działa to jak epidemia. Ludzie znikają z dnia na dzień i zanika po nich ślad.
Ja wiem, to jest pewne. Stoją za tym inni ludzie. Zbrodnie doskonałe? Ale czy na taką skalę? Kim są jednak Ci, hmm, nazwijmy ich "profesjonaliści", którzy zabijają i nie odpowiadają za to przed prawem...?
Kaprys Boga.
Albo nie, nazwijmy to zrujnowaniem harmonii, zablokowaniem dla nich nieba. Bo otóż każda ofiara tej "zbrodni doskonałej" nie wstąpiła do zaświatów. Ich dusze dryfują w pewnym zagłębieniu ziemi. Jest to zapadlisko, powstałe na obrzeżach Anglii. Czas płynie tam normalnie. Dusze nie odczuwają głodu, nie są senne, nie mają aspiracji, nie marzą... nie pamiętają, swoich bliskich, trybu życia, kariery, nawet osoby, która ją zabiła. Może nie dokładnie, ale w pamięci ich zachowały się szczegóły ich śmierci. Data, przypadkowe rzeczy, które się wtedy przy nich znajdowały, miejsce w którym zostali zamordowani ale nie sposób, ani motyw. Czego pragną dusze? Zaspokojenia żądzy zemsty, sprawiedliwości. Są święcie przekonane, że jeśli doprowadzą do śmierci swojego sprawcy, to mogą zaznać wiecznego spokoju. Codziennie są dręczone przez negatywne uczucia, chociaż nawet nie wiedzą do kogo je żywią. To jakby kłucie szpilką w środek serca.
Każda z nich ma swoje mieszkanie. Pudełko. Pudełko, które unosi się we wnętrzu zapadliska, pod noc w górę, w dzień w dół.

http://img209.imageshack.us/img209/6331/skorhorz.jpg


Jeśli pudełko z duszą uniesie się ku górze, owa mara może wydostać się z zapadliska na powierzchnie, jednak po jakimś czasie musi wrócić do swego miejsca spoczynku, czyli do tej samej zapadliny. Często korzystają z tej okazji, by chodzić...raczej błądzić po mieście, szukając znajomych uliczek, czy też twarzy. Dusze są niewidzialne.
Jedyne osoby, które mogą je zobaczyć, to winowajcy, ponieważ wyłącznie oni o nich pamiętają. Każdy z nich ma tylko jedną osobę na sumieniu. Jaka jest o nich prawda? Cóż, niektórzy chcieli pozbyć się niewygodnej dla nich osoby, niektórzy są psychicznie chorzy i zrobili to nawet bez motywu. Inni popełnili zbrodnię nieumyślnie, w trakcie obrony, czy też niefortunnego wypadku zdarzeń. Żałują, lub nie, to wszystko zależy od ich natury. Wszyscy jednak są tego świadomi, że któregoś dnia mogą zostać "odwiedzeni" przez swoje ofiary, dlatego osoby te są niezmiernie czujne. Każdy z nich nadal prowadzi normalne życie. Do czasu...

A Ty? Kim jesteś? Sprawcą, czy ofiarą?


Do wyboru są dwie klasy:


Kod:

Zabójca
Imię: Chyba nie trzeba tłumaczyć.
Nazwisko: Pozostawiam bez komentarza :|
Pseudonim: Ksywka z pracy, ze szkoły podstawowej, średniej, z piaskownicy...obojętne skąd. Piszemy oczywiście, jeśli takowy posiadamy.
Wygląd:  Proszę o dokładne dane bohatera (imię i nazwisko), którego sobie wybieracie i anime z jakiego on pochodzi.
Charakter: Jesteś zabójcą...no weź się trochę rozpisz. Przecież nie każdy ma naturę do zabijania... pamiętaj, że to, co zrobiłeś nie jest czymś na porządku dziennym. Jak się policja dowie to już po Tobie.
Historia: Jak chcesz, to pisz, że byłeś obłąkanym sierotą, obojętnie co wymyślisz ale dodaj do tego jakiś wątek z osobą, którą zabiłeś. Chcę wiedzieć, skąd ją znałeś, znać stosunek do niej. Interesuje mnie też, w jakich warunkach się wychowywałeś, jak wyglądało Twoje dzieciństwo, okres dojrzewania. No ile się da to pisz. 
Praca: Jeśli jesteś biznesmenem, kucharzem, sprzątaczem, pisz tutaj. Chcę znać Twój stosunek do wykonywanej pracy, czy dobrze Ci w niej idzie i stosunek do innych pracowników
Kim była dla niego zabita osoba: np. Twoją narzeczoną, wrogiem, ta osoba Cię szantażowała, była wybrana przypadkowo, bo jesteś psychopatą....pisz co chcesz.
Motyw zabicia: Czemu popełniłeś zabójstwo? Nie interesuje mnie sposób jego wykonania!
Jak czuje się po morderstwie: Żałuje, nie żałuje, tylko czasem o tym sobie przypomina, dręczy go ta sprawa...do wyboru do koloru
Co lubi: Bez komentarza 
Czego nie lubi: Bez komentarza :]
Czego nienawidzi: No, wiadomo o co chodzi :]
Nastawienie: Osobny do ludzi i do życia!!!
Rodzina:Jeśli takową posiadasz, pisz!
Aspiracja życiowa: Do czego dążysz w życiu?
Styl: Chodzi mi tutaj u ubiór
Warto wiedzieć*: Jeśli coś, czym chcesz się ze mną podzielić nie pasuje do powyższych podpunktów, pisz tutaj!
Specjalne prośby*:Wątek miłosny, czy inne duperele? Pisz tutaj!

Kod:

 Ofiara 
Imię:Jedno z prawdziwego świata, które zostało mu nadane podczas narodzin i drugie, które sam sobie przybrał lądując w tym dziwnym świecie
Nazwisko: Jedno z prawdziwego świata i drugie, które sam sobie nadał jako dusza
Pseudonim:Ksywka z pracy, ze szkoły podstawowej, średniej, z piaskownicy...obojętne skąd. Piszemy oczywiście, jeśli takowy posiadaliśmy w przeszłości. Druga ksywka może być ze świata dusz, jeśli oczywiście taką się ma. 
Wygląd: Proszę o dokładne dane bohatera (imię i nazwisko), którego sobie wybieracie i anime z jakiego on pochodzi.
Charakter: Jesteś marą, no niby niczego nie pamiętasz ale jednak odczuwasz. Więc, jaki jesteś? Czy potrafisz sobie poradzić z zaistniałą sytuacją? Potrafisz się z tym wszystkim pogodzisz? Jak bardzo pragniesz zemsty? 
Co lubi:Pamiętaj, że nie odczuwasz głodu, pragnienia, senności...muszą to być rzeczy związane raczej z tym, co widzisz, gdy wychodzisz na powierzchnię. No nie wiem, np. zakorkowane, tętniące życiem ulice, świeże powietrze, piękne kobiety, obraz z telewizora, który widziałeś na pewnej wystawie przez gablotę na powierzchni...pisz co chcesz. Tylko nie zapominaj, że nie znasz smaku np czekolady, czy coś w tym stylu!
Czego nie lubi: Jak wyżej. 
Czego nienawidzi: No wiadomo już o co chodzi ;]
Nastawienie: Osobne nastawienie do swoich znajomych z zapadliska a inny do ludzi z powierzchni. Pamiętaj, że nie możesz rozmawiać z ludźmi z powierzchni, ale to nie oznacza, że nie mogą Ciebie fascynować, czy np denerwować.
Rodzina: Jeśli takową posiadałeś, pisz. Chcę wiedzieć kogo zostawiłeś na powierzchni! 
Styl: Chodzi mi tutaj u ubiór
Szczegóły śmierci: Przedmioty, które były w pobliżu w trakcie śmierci i miejsce, gdzie zostałeś zabity oraz data!!!
Warto wiedzieć*:Jeśli coś, czym chcesz się ze mną podzielić nie pasuje do powyższych podpunktów, pisz tutaj!
Specjalne prośby*: Wątek miłosny, czy inne duperele? Pisz tutaj!

Dla niekumatych!
Więc tak, Anglia, 2013 rok.
W Londynie dzieją się dziwne rzeczy.
Ludzie zabijają ludzi, a po zabójstwie, nie wiadomo w jaki sposób, pamięć o ofierze zanika.
Te zabite osoby nie trafiają do nieba, tylko do zapadliska koło Londynu, jako błąkające się dusze. Nie mogą trafić do zaświatów, ponieważ coś trzyma ich na ziemi. Jako, że te dusze straciły pamięć i jedyne, co pamiętają to miejsce, w którym zostały zabite, ubzdurały sobie, że jeśli zabiją swojego zabójcę, to będą mogły wstąpić do nieba. Zabójcy przeczuwają, że pewnego dnia zabite osoby wrócą, by się zemścić.
Dusze zaś mają utrudnione zadanie, ponieważ pamiętają tylko datę swojej śmierci, miejsce oraz przedmioty, które otaczały ich w trakcie śmierci. Możesz być albo ofiarą, poszukującą swojego zabójcy, albo zabójcą, która oczekuje przyjścia swojej ofiary.
Zagadką jest to, w jaki sposób w ogóle zanika pamięć o tych duszach i dlaczego nie trafiają do nieba?

Ostatnio edytowany przez Chika (2013-01-13 20:53:58)


✗✗✗


http://img811.imageshack.us/img811/162/wishr.png


✗✗✗ ωєź тαвℓєткę, ωιєяzму ω вσgα
                ι∂ź иιєść śмιєяć, вóg иαѕ кσнα ✗✗✗

Offline

 

#2 2013-01-13 17:38:44

Hanako

http://i.imgur.com/PfFbU.png

Zarejestrowany: 2012-12-11
Posty: 70
Punktów :   

Re: ɯ Ħ ô κ ϊ Ľ Ľ Є ď м è ¿ - fαи fι к!

Ofiara

Imię:
Realne - Akai,
Nazwisko:
Realne - Hanami
Pseudonim:
Kuro, ze świata dusz. Nie chce mieć imienia i nazwiska, toteż używa tylko tej krótkiej ksywki.
Wygląd:
Klik.
(Powiem szczerze, że nie mam pojęcia, skąd jest ta panienka, ale na zerochanie jest trochę artów z nią, więc będzie wiadomo, o kogo chodzi.)
Charakter:
Co lubi:
Tereny bez ingerencji ludzi, kolor czerwony, róże.
Czego nie lubi:
Zatłoczonych, zasyfionych ulic
Czego nienawidzi:
Ludzi żyjących przeszłością/przyszłością.
Nastawienie:
Jeśli chodzi o ludzi ze swojego świata, są jej całkiem obojętni. Natomiast do tych z powierzchni - zupełnie negatywne.
Rodzina:

Styl:

Szczegóły śmierci: Przedmioty i miejsce, gdzie zostałeś zabity
Warto wiedzieć*:Jeśli coś, czym chcesz się ze mną podzielić nie pasuje do powyższych podpunktów, pisz tutaj!
Specjalne prośby*: Wątek miłosny, czy inne duperele? Pisz tutaj!



Zapis jeszcze w budowie, potem uzupełnię. D:

Offline

 

#3 2013-01-13 18:54:08

Natasha

http://i.imgur.com/738J2.png

11447076
Call me!
Zarejestrowany: 2012-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: ɯ Ħ ô κ ϊ Ľ Ľ Є ď м è ¿ - fαи fι к!

Zabójca
Imię: Iwa
Nazwisko: Lean
Pseudonim: Cień Nocy

Wygląd:  Prussia (Female) z Axis Powers Hetalia

Charakter: Iwa? Od zawsze była dość psychopatycznym dzieckiem i od wczesnych lat interesowała się zabijaniem ludzi. Jej ojciec, przywódca mafii umożliwiał jej wszystko czego chciała więc stała się bezduszna. Jak ktoś jej przeszkadza to go likwiduje i nie czuje wyrzutów z tego powodu. Ludzi i tak jest dużo na świecie to jedna zabita osóbka różnicy nikomu nie zrobi prawda? Dziewczyna ma wszystko czego zapragnie, jest oziębła i lubi tylko i wyłącznie tych co nie sprawiają jej problemów. W tym momencie ma już 19 lat i zabija na własną rękę, nikt nie jest w stanie jej odnaleźć, porusza się niczym cień, pojawia się i znika zanim ktoś zdąży zareagować.

Historia: Iwa, jako małe dziecko już była jak jej ojciec, jedyną radość z życia przynosiło jej cierpienie ludzkie. W końcu pewnego dnia musiała iść do szkoły. Była dość problematycznym dzieckiem ze względu na jej zachowanie względem innych. Kochała patrzeć jak jej klasa miała problemy przez swoje zachowanie, a czasem nawet sama wszystkich podburzała do awantur. Aż, w końcu pewnego dnia zakochała się w kimś. Chłopaku który przeniósł się do jej klasy. Był podobny do niej i kochał robić to co ona. Nazywali go Kai. Kai od pierwszej rozmowy z Iwą widział w niej kogoś wspaniałego. Potem w gimnazjum, gdy już mieli po 16 lat w końcu postanowili zostać prawdziwą parą. Iwa nawet zapoznała Kaia z jej ojcem. Ojciec dziewczyny poszperał trochę w przeszłości Kaia w obawie o swoją ukochaną córeczkę. Dowiedział się, że Kai jest sierotą i wychowywany jest przez swoich wujków. Postanowił taki talent jakim był chłopak zachować dla siebie, dlatego zabił jego rodzinę i przyjął chłopaka w swoje szeregi. Kai wtedy momentalnie zmienił się. Stał się taki jakiego pragnęła Iwa. Niestety, do Kaia podstawiała się młodsza siostra Iwy. Gdy skończyli już 18 lat podczas osiemnastki dziewczyny, chłopak pod wpływem alkoholu i środków odurzających zdradził Iwę na jej oczach. Dziewczyna nie mogła w to uwierzyć. On odebrał dziewictwo jego młodszej siostry na jej oczach. To był cios poniżej pasa. Zdradzona powiedziała o wszystkim ojcu. Ojciec porządnie zganił dziewczyną za ten czyn i wypędził ją z rodziny. Dziewczyna jednak nie czuła się szczęśliwa z tego powodu. Za tą niewybaczalną zdradę postanowiła zabić chłopaka. Zrobiła to z zaskoczenia. Ostatnie słowa jakie wypowiedział: ,,Zawsze tylko ciebie kochałem i to co ci zrobiłem jest nie do wybaczenia. Ale, zabicie mnie?". Nawet się tym nie przejęła. 

Praca: Nie pracuje. Wszystko zapewnia jej ojciec.
Kim była dla niego zabita osoba: Miłością jej życia.
Motyw zabicia: Zdradził Iwę z młodszą siostrą.
Jak czuje się po morderstwie: Nigdy nie żałowała tego.
Co lubi: patrzeć na cierpienie ludzkie, żelki
Czego nie lubi: gdy jej ofiary jej uciekają, swojej matki, własnych słabości
Nastawienie: Do ludzi? Różny, zależy kto jej podpadł a kto schodzi jej z drogi. A do życia, cóż kocha zabijać, więc dba o swoje życie i nie da sobie łatwo odebrać takiej przyjemności.
Rodzina: Ojciec, przywódca mafii.
Aspiracja życiowa: Do niczego nie dąży. Póki co wypełnia zlecenia i ciszy się  z takich przyjemności.
Styl: Ciemne ciuchy i glany. Pod płaszczem zawsze mały sztylet i pistolet.
Warto wiedzieć*: Zabij mnie na koniec, ale w jakiś ciekawy sposób ok? xD
Specjalne prośby*: Chcę ścigać kogoś przez całe opowiadanie, najlepiej chmurka jak się zapisze ;3

Offline

 

#4 2013-01-13 20:21:02

Chika

http://i.imgur.com/VU9cU.png

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 133
Punktów :   

Re: ɯ Ħ ô κ ϊ Ľ Ľ Є ď м è ¿ - fαи fι к!

http://img809.imageshack.us/img809/2267/posion.png

Ostatnio edytowany przez Chika (2013-01-13 20:22:09)


✗✗✗


http://img811.imageshack.us/img811/162/wishr.png


✗✗✗ ωєź тαвℓєткę, ωιєяzму ω вσgα
                ι∂ź иιєść śмιєяć, вóg иαѕ кσнα ✗✗✗

Offline

 

#5 2013-01-13 21:24:19

Cloud

http://i.imgur.com/nsYfB.png

Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 135
Punktów :   

Re: ɯ Ħ ô κ ϊ Ľ Ľ Є ď м è ¿ - fαи fι к!

Ofiara
Imię:Kai/Ryuk
Nazwisko: Jerome
Pseudonim:
Wygląd:http://static.zerochan.net/Oz.Vessalius.full.532717.jpg
Nazwa postaci:Oz Vessalius
Seria:Pandora Hearts
Charakter: Ogólnie Kai jest cichym i mało rozmownym osobnikiem ze skłonnościami do sadyzmu. Chłopak uwielbia wszelką przemoc, znęcanie się and innymi i tortury. Mimo iż jest w tak młody wieku poznał już słodki smak mocy i przewagi nad zwykłymi ludźmi. Nie raz zdarzało mu się testować nowe trucizny na ludziach, a najczęściej dzieciach. Lubił patrzeć jak zdychają w męczarniach trawieni chorobą, lub jak próbują łapać powietrze lecz trujący gaz im to uniemożliwia.
Co lubi:Ciszę, spokojne miejsca, naturę, być sam, wygrywać, spokój, torturować
Czego nie lubi: Przegrywać, głośnych miejsc, głośnych ludzi, braku szacunku dla innych zmor, nieczystych zagrywek
Czego nienawidzi: Ogólnie ludzi
Nastawienie: Nienawidzi ludzi a każda bliżej poznana zmora jest jego znajomym.
Rodzina:Rodzice i siostra.
Styl: Elegancki(koszula itd.)i na tym wszystkim czarny płaszcz.
Szczegóły śmierci: Został zabity na peronie kiedy jakieś bandziory zaczepiły jego starszą siostrę.Jego czaszka została zmiażdżona,żebra oraz kończyny zostały połamane na samym początku.Było to w styczniu a dokładniej w nocy z 24 na 25 o godzinie 23:43.Do zabicia go nie użyto żadnych przedmiotów jedynie swojej własnej siły.Obok ciała podczas dochodzenia znaleziono tylko jego łańcuszek który nosił na szyi,prawdopodobnie został zerwany przy szarpaninie.
Specjalne prośby*: Mam dwie prośby i proszę o pozytywne ich rozpatrzenie.
1.Chciałbym aby było dane Kai`owi spotkać swoją siostrę ale tak aby mogli porozmawiać aby ona go widziała.
2.Jeśli Natasha chce mnie ścigać to chcę aby było tak że ona będzie mnie gonić a ja zawsze będę krok przed nią.

Ostatnio edytowany przez Cloud (2013-01-13 21:39:11)


http://29.media.tumblr.com/tumblr_llrxmeOHOn1qg5hnko1_500.gif

Offline

 

#6 2013-01-13 21:37:15

Chika

http://i.imgur.com/VU9cU.png

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 133
Punktów :   

Re: ɯ Ħ ô κ ϊ Ľ Ľ Є ď м è ¿ - fαи fι к!

http://img526.imageshack.us/img526/8696/llllq.png

Ostatnio edytowany przez Chika (2013-01-13 21:39:34)


✗✗✗


http://img811.imageshack.us/img811/162/wishr.png


✗✗✗ ωєź тαвℓєткę, ωιєяzму ω вσgα
                ι∂ź иιєść śмιєяć, вóg иαѕ кσнα ✗✗✗

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs mokotów studio kopiowania https://wymarzonezdjecia.pl/przegrywanie-minidv-oc www Obsługa gabinetu dentystycznego