Ogłoszenie

1. Od niedzieli można brać udział w misjach, osoby, które jeszcze do nich nie dołączyły a są wyznaczone, prosimy o jak najszybsze dołączenie. (Dział - Dla Graczy/Misje)

2. Na forum panuje obecnie pora letnia, gdyż rok szkolny zaczyna się w sierpniu. Także gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Nic tylko lecieć na plażę.

3. Początek następnej lekcji będzie 12 Stycznia, o godzinie 18:30. Ci którzy nie będą mogli być o tej konkretnej godzinie, będą mieli czas do poniedziałku aby przybyć na lekcję, aczkolwiek będą na nią spóźnieni.

#1 2012-01-31 04:20:15

Silva

http://i.imgur.com/nsYfB.png

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 189
Punktów :   

Sklepy Odzieżowe

Niemal co piąty sklep w mieście to sklep z odzieżą. Idealne miejsca dla pań, które uwielbiają się stroić. Kolorowe bluzki wręcz przyciągają spojrzenie, a chęć kupienia idealnie dopasowanych spodni, sprawia że przebieralnie są niesamowici oblegane przez klientele, a zadowolone kasjerki podliczają pieniądze przy kasie. W każdym sklepie oczywiście znajduje się osobny dział, przeznaczony dla panów, którzy również mogą znaleźć coś dla siebie. W mieście znajduje się kilka sklepów z bardziej eleganckim ubiorem. Panie znajdą tu piękne suknie wieczorowe, a panowie garnitury, koszule i krawaty. Są tu także sklepy z bielizną, które przyciągają uwagę nie tylko kobiet ale i mężczyzn. Znajdą się też oczywiście sklepy dla uboższych mieszkańców, ale ich powinno się szukać w dzielnicy zwanej Starym Miastem.


The Last Kiss ~ X ~
Funny Time ~ X ~
Happy Face ~ X ~
The Last Song ~X ~xXx Aktualny Strój + Płaszcz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-school-life.pun.pl www Obsługa gabinetu dentystycznego