Ogłoszenie

1. Od niedzieli można brać udział w misjach, osoby, które jeszcze do nich nie dołączyły a są wyznaczone, prosimy o jak najszybsze dołączenie. (Dział - Dla Graczy/Misje)

2. Na forum panuje obecnie pora letnia, gdyż rok szkolny zaczyna się w sierpniu. Także gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Nic tylko lecieć na plażę.

3. Początek następnej lekcji będzie 12 Stycznia, o godzinie 18:30. Ci którzy nie będą mogli być o tej konkretnej godzinie, będą mieli czas do poniedziałku aby przybyć na lekcję, aczkolwiek będą na nią spóźnieni.

#61 2012-12-25 13:25:43

Silva

http://i.imgur.com/nsYfB.png

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 189
Punktów :   

Re: Pokój Mii

Takie uśmiechy nie działały na nią inaczej niż czerwona płachta na byka, a w połączeniu z podobnymi  odzywkami mogłyby wywołać prawdziwą burzę. Przyglądała mu się, a jej oczy coraz bardziej zwężały się wręcz niebezpiecznie mrużąc. W tej chwili miała wielką ochotę spełnić jego podejrzenia, ale powstrzymała się przed tym przygryzając dolną wargę co wyglądało poniekąd niesamowicie seksownie w jej wykonaniu i raczej nie powinna była tego robić. Niemalże zagubiona w swych myślach prawie nie zwróciła uwagi na resztę jego słów nie dotyczącą uderzania.
- Każdy jest na swój sposób kreatywny. - Rzuciła w końcu wyjątkowo oschle robiąc jeden niepewny krok w tył, aczkolwiek nie chciała wykonywać gwałtownych ruchów. Z pijanym chłopakiem raczej nie miała szans bo mógł być zdolny do wszystkiego. Jego mocy się nie bała bo wiedziała, że cokolwiek zrobi uda jej się to zablokować.
Powrócę by jak feniks powstać z popiołów... Ten jeden komentarz przeleciał jej przez głowę nim zdecydowała się coś powiedzieć. - Bo wiem, że mnie puścisz bo jeszcze ci życie miłe. - Wyszarpnęła dłoń kiedy miała do tego sposobność i jak najszybciej cofnęła się poza zasięg jego ramion. - Twój adopcyjny ojciec powinien cię bardziej pilnować. Będę już szła. - odwróciła się w kierunku drzwi mając nadzieję, iż uda jej się umknąć nim ten znów spróbuje swoich sztuczek. Naprawdę nie lubiła robić ludziom krzywd.


The Last Kiss ~ X ~
Funny Time ~ X ~
Happy Face ~ X ~
The Last Song ~X ~



xXx Aktualny Strój + Płaszcz

Offline

 

#62 2012-12-25 13:33:04

Mii

http://i.imgur.com/738J2.png

Zarejestrowany: 2012-12-16
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pokój Mii

Mii usmiechnął się jeszcze szerzej i rzekł kiedy dziewczyna zdecydowała o swoim wyjsciu:
-Tak więc nie chcesz już poznawać mojego nazwiska?
Następnie chłopak usiadł na łóżku i rzekł spokojnie:
-Zróym tak... Dowiedzmy się czegoś o sobie. Bardzo mi zależy na znajomości z tobą, gdyż niezmienie mnie intrygujesz. Czy zgodzilabyś się więc pójść ze mną do restauracji? Mam wielką ochotę coś zjeść... Oczywiscie to nie bedzie jakaś wykwintna restauracja bo na takie mnie nie stać, ale zrobię co w mojej mocy, aby była jak najlepsza. Zgodzisz się na to? Czy może jednak boisz się mnie?
Chłopak przygryzł wargę i czekał na reakcję dziewczyny.

Offline

 

#63 2012-12-26 02:51:28

Silva

http://i.imgur.com/nsYfB.png

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 189
Punktów :   

Re: Pokój Mii

Zaklęła wyjątkowo szpetnie w myślach zdając sobie sprawę z faktu iż właśnie dała się niejako zmanipulować chłopakowi, nie zmieniał to jednak faktu jej przewagi nad nim. Miała władzę, której nie posiadał i mogli go nawet wywalić ze szkoły gdyby dobrze się zakręciła czego robić bynajmniej nie zamierzała. Powoli zaczynało ją fascynować jego wyrachowanie i to z jaką łatwością odgadł jej zamiary. Zdawał sobie sprawę, że znała jego dane co z kolei wcale jej się nie podobało.
- Znajdę w papierach. - prychnęła splatając ramiona na piersiach i patrząc na niego wyjątkowo mało przychylnym wzrokiem. Wysłuchała jego propozycji z niejakim zaskoczeniem, ale również podejrzliwością. Nie ufała nigdy mężczyznom na tyle by uwierzyć, że za tą propozycją nie stoi coś więcej.
- Nigdy nie bałam się samców. Ciebie tym bardziej. - Ona po prostu zachowuje stosowny dystans do wszystkiego włącznie z płcią przeciwną. Najlepszy sposób na przeżycie w społeczeństwie. - Zastanowię się, w razie czego pytaj o mnie w akademiku. - Po tych słowach wycofała się, otworzyła drzwi i czym prędzej zniknęła za nimi. Uciekała przed nim czy przed samą sobą bo w jej głowie zrodziła się niemądra myśl, że może pomyliła się co do niego, a potem przypomniała sobie o tym co zobaczyła po wejściu do pokoju.
Podjęłam dobrą decyzję...

zt.


The Last Kiss ~ X ~
Funny Time ~ X ~
Happy Face ~ X ~
The Last Song ~X ~



xXx Aktualny Strój + Płaszcz

Offline

 

#64 2013-01-04 15:32:19

Mii

http://i.imgur.com/738J2.png

Zarejestrowany: 2012-12-16
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pokój Mii

Mii uśmiechnął się i poszedł do łazienki. Wziął prysznic i założył swój drugi strój... Białą koszulkę i jeansy. Następnie wyszedł z pokoju.

z/t

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
is not written by AI ultradzwięki bydgoszcz