Ogłoszenie

1. Od niedzieli można brać udział w misjach, osoby, które jeszcze do nich nie dołączyły a są wyznaczone, prosimy o jak najszybsze dołączenie. (Dział - Dla Graczy/Misje)

2. Na forum panuje obecnie pora letnia, gdyż rok szkolny zaczyna się w sierpniu. Także gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Nic tylko lecieć na plażę.

3. Początek następnej lekcji będzie 12 Stycznia, o godzinie 18:30. Ci którzy nie będą mogli być o tej konkretnej godzinie, będą mieli czas do poniedziałku aby przybyć na lekcję, aczkolwiek będą na nią spóźnieni.

#1 2012-01-31 17:13:49

Silva

http://i.imgur.com/nsYfB.png

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 189
Punktów :   

Majestatyczna Kaplica

W centralnej części cmentarza stoi stara, kilka raz odnawiana i wciąż piękna kaplica, a raczej jej pozostałości bowiem dawno temu spłonęła w wyniku pożaru, który rozpętał się podczas jednej z ceremonii pogrzebowych. Przyczyną tego zdarzenia stała się świeca, która stała zbyt blisko wieńców, które w szybkim tempie zajęły się ogniem. Resztę dobudowano kilka lat później po nakazie władz miasta by renomować wiekowe zabytkowe miejsca spotkań wyznawców religii. Od tamtej pory podejmowano się jej odbudowy więc całkowicie odnowiona wita swoich gości z 'otwartymi ramionami'. Dwie ściany i część dachu są niema w całości pokryte prawdziwym złotem reszta kaplicy zaś została wykonana z drewno podobnie jak wielki krzyż stojący na jej środku.


The Last Kiss ~ X ~
Funny Time ~ X ~
Happy Face ~ X ~
The Last Song ~X ~xXx Aktualny Strój + Płaszcz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-school-life.pun.pl