Ogłoszenie

1. Od niedzieli można brać udział w misjach, osoby, które jeszcze do nich nie dołączyły a są wyznaczone, prosimy o jak najszybsze dołączenie. (Dział - Dla Graczy/Misje)

2. Na forum panuje obecnie pora letnia, gdyż rok szkolny zaczyna się w sierpniu. Także gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Nic tylko lecieć na plażę.

3. Początek następnej lekcji będzie 12 Stycznia, o godzinie 18:30. Ci którzy nie będą mogli być o tej konkretnej godzinie, będą mieli czas do poniedziałku aby przybyć na lekcję, aczkolwiek będą na nią spóźnieni.

#1 2012-01-31 14:21:57

Silva

http://i.imgur.com/nsYfB.png

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 189
Punktów :   

Lunapark zaprasza!

Wkraczasz do miejsca pełnego świetnej rozrywki i pachnącego popcornu. Na wielkim placu zostały umieszczone przeróżne atrakcje. Romantyczny tunel miłości, mrożący krew w żyłach zamek strachu, super zwrotne samochodziki, diabelski młyn czy też zabójczo szybkie rollercoastery to jedne z wielu atrakcji, które czekają na głodnych wrażeń gości. Dla mniej wymagających lunapark wyposażony jest w huśtawki, strzelnice, stoiska z możliwością wygrania ogromnych pluszowych misiów. Do tego można umilić sobie czas przy stoiskach z upominkami, jak i skosztować wspaniałości punktów gastronomicznych. Tak więc, w towarzystwie czy bez nasze wesołe miasteczko gorąco zaprasza!


The Last Kiss ~ X ~
Funny Time ~ X ~
Happy Face ~ X ~
The Last Song ~X ~xXx Aktualny Strój + Płaszcz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
[TAXI]Awanse/Zwolnienia/Degradacje www Obsługa gabinetu dentystycznego