Ogłoszenie

1. Od niedzieli można brać udział w misjach, osoby, które jeszcze do nich nie dołączyły a są wyznaczone, prosimy o jak najszybsze dołączenie. (Dział - Dla Graczy/Misje)

2. Na forum panuje obecnie pora letnia, gdyż rok szkolny zaczyna się w sierpniu. Także gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Nic tylko lecieć na plażę.

3. Początek następnej lekcji będzie 12 Stycznia, o godzinie 18:30. Ci którzy nie będą mogli być o tej konkretnej godzinie, będą mieli czas do poniedziałku aby przybyć na lekcję, aczkolwiek będą na nią spóźnieni.

#1 2012-02-01 17:34:21

Alonse

http://i.imgur.com/VU9cU.png

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 156
Punktów :   

Analityczne Centrum Badań

Jeden z ważniejszych biurowców w miesicie. Tworzą go dwie pół-wirze. Ich poszczególne partie połączone są zarówno przejściem u dołu jak i małym łączniku u góry.  To tutaj składowane są główne informacje na temat osób obdarzonych paranormalnymi zdolnościami, tz "Esprów" . Dzięki temu łatwiej zorientować się jaka grupa osób mogła spowodować konkretne zamieszanie. Większość, badań jak i samych działań agencji nad polem AIM które obdaża daną osobę paranormalnymi zdolnościami jest wciąż niedostępna dla cywilów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
odkryj więcej click www Obsługa gabinetu dentystycznego